Huba a halálos ágyán
magához kéreti a
nejét. Így szól hozzá: – Az az utolsó kívánságom,
hogy miután meghaltam, menj
hozzá a Tóth Bélához feleségül. Csodálkozik az asszony:

– Hogy-hogy? Mindig is
utáltad a Tóth Bélát! – Most is utálom. 😀 Ne felejtsd el megosztani, hogy a barátaid is nevessenek egy jót! 😀 A vicc célja a szórakoztatás, nincs szándékunkban senkit sem megbántani!

Elolvasnál még egy viccet? Van még néhány jó poén nálunk készleten. Ez biztosan tetszeni fog: VICC: Egy új, feltűnően csinos doktornő érkezik a faluba, mindenkit kivizsgál

Ha hasznos volt, küldd tovább valakinek, akinek jól jöhet!